Loading...

Cukrové zdobení Oranžový mix 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Oranžový mix. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

102 Kč
127.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Oranžovo - bílý mix perliček, cukrových tyčinek a bílého máčku, který oceníte jako doplněk valentýnských dezertů, dortíků na babyshower, pro párty ve stylu Barbie, Halloween, apod. I LOVE CAKES v různých tvarech vám pomohou zajímavým způsobem ozdobit muffiny, dorty, koláče, dezerty, cake pops, sušenky a další sladkosti. Posypky budou krásnou ozdobou pečiva na nejrůznější párty, výročí nebo na dort k narozeninám. Cukrové posypky se budou hodit při přípravě sladkostí na sladký stůl. Posypky jsou baleny v praktické nádobě pro snadné dávkování a skladování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. S posypkami pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem."""

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení I Love Cakes
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715622
Kód produktu ilc1094

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení mix Paw Patrol 70g - Dekora

Jedlá dekorace paw patrol v balení 70 g (3 × 23,3 g), která rychle doplní tematické dorty, cupcakes,

69 Kč
98.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g -

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení písmenka 45g - RUF

Zdobení písmenka 45g - RUF

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

47 Kč
104.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks